Upscale Romantic Villa With Infinity Pool
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Barnvänligt Barnsängar |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Upscale Romantic Villa With Infinity Pool Gustavia kan du besöka Saint-Jean, som ligger cirka 2 km bort. Den här villan med 1 badrum, som har en privat pool, är perfekt för upp till 2 gäster.
Denna villa ligger inom 1 km från Gustaf III flygplats och ungefär 20 minuter till fots från kulturella sevärdheter som Kalinas & Tainos. Gästerna kan njuta av närheten till Gouverneur, som ligger cirka 1 km bort. Corossol ligger ungefär 25 minuter till fots från boendet.
Gästerna erbjuds utsikt över havet.
I ett komplett kök i Upscale Romantic Villa With Infinity Pool finns vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. Restaurangen Bonito erbjuder västindiska specialiteter mindre än 1 km bort.
- Lokala sevärdheter
- Kalinas & Tainos454 km
- Church of Our Lady of the Assumption418 km
- Vestiges suedois581 km
- St Bartholomew's Anglican Church490 km
- St. Barth Municipal Museum649 km
- Gustavias hamn648 km
- Le Select640 km
- Shell Beach486 km
- Swedish Clock Tower445 km
- Flygplatser
- Gustav III:s flygplats2,8 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Upscale Romantic Villa With Infinity Pool till Gustaf III flygplats?
Upscale Romantic Villa With Infinity Pool ligger inom 5 minuters bilresa från Gustaf III flygplats. - ❓
Tillåter Upscale Romantic Villa With Infinity Pool husdjur?
Upscale Romantic Villa With Infinity Pool tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Upscale Romantic Villa With Infinity Pool?
Utsikten över havet erbjuds till gästerna på Upscale Romantic Villa With Infinity Pool. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Gustavias viktigaste landmärken, inklusive Saint-Jean (2 km), Plage de Saline (2,1 km) och Corossol, som finns inom 5 minuters bilresa.